Kuchyňský robot Bosch Mum 5


Dokonale našlehané těsto na bábovku, to je sen každé hospodyňky. Ruční šlehání je ale fyzicky náročné, proč si tedy práci neulehčit? Pořiďte si kuchyňský robot, který je vhodný i pro začátečníky. Vsaďte na osvědčenou klasiku, s čistým designem, kuchyňský robot Bosch Mum 5 a získejte tak nepostradatelného pomocníka do kuchyně.
pocukrovaná bábovka
Co Vám může tento robot nabídnout?
Především bohaté příslušenství, které je součástí balení. Kuchyňský robot tak zastane mnoho úkolů a dokáže tak nahradit několik samostatných přístrojů Jedná se proto o výbornou investici, neboť Vám tento pomocník ušetří peníze, místo v kuchyni a drahocenný, čas, který budete moci trávit s Vašimi nejbližšími.
V příslušenství nechybí míchací metla, šlehací metla na dokonalý sníh a hnětací hák na kynutá či křehká těsta. Tento robot zvládne nastrouhat zeleninu, oříšky díky průběhovému krouhači se 3 kotouči (oboustranný krájecí, oboustranný krouhací a středně jemný strouhací). Nechybí ani mlýnek na maso a umělohmotný mixér. Určitě také oceníte speciálně tvarovanou nerezovou mísu, která pojme až 2 kg piškotového těsta nebo 1,5 kg kynutého těsta, s ochranným krytem proti cákání a otvorem pro snadné přidávání ingrediencí.
Manipulace s robotem je velice jednoduchá a jistě se s ním naučíte rychle pracovat. Chybí Vám do vaší kuchyně některé nástavce, jako je odšťavňovač, zmrzlinovač. Nevadí, tento robot je tak variabilní, že k němu lze dokoupit i ostatní příslušenství.
kuchyňský robot
Ale to není všechno
K dispozici Vám bude výkonný 900W motor. Při provozu si budete moci zvolit jeden ze sedmi rychlostních stupňů v závislosti na tom, k čemu budete zrovna robot využívat, zda se bude jednat o hnětení, míchání či šlehání. Tento pomocník také zvládá elektronické řízení počtu otáček pro konstantní rychlost během měnícího se procesu míchání. Ala by se zmínit ale také na bezpečnost přístroje, kdy je přítomna elektronická pojistka, která zabraňuje nečekanému spuštění motoru.