Stěhování v Praze 10 na klíč


Mnoho stěhovacích firem vám dokáže zajistit komplexní přestěhování bytu, domu i nebytových kancelářských, skladových či výrobních prostor, záleží pak zejména na tom, jak se vzájemně dohodnete, a jak si takové stěhování „na klíč“ vlastně představujete.

Rozebrat nábytek – základem stěhování na klíč bývá manipulace s nábytkem. Pokud je rozebíratelný, je vhodné jej rozložit na dílčí části vždy, aby se předešlo poničení v průběhu přepravy. Demontáž nábytku patří k nejobtížnějším pracovním úkonům a stěhovací firmy se jej rády zhostí. Tuto činnost ocení zejména každý, kdo disponuje velkými nábytkovými sestavami, jako jsou vestavby (úložné prostory) na míru a kuchyně. Samozřejmostí je i zpětná montáž na novém místě a u nábytku na míru je to spojeno s jeho přizpůsobením novému prostředí, pokud je to technicky proveditelné.

stěhování koupelny

Instalovat garnýže, zrcadla, zapojit spotřebiče – do stěhování v Praze 10 na klíč lze zahrnout i další práce, jako jsou instalace bytových doplňků či spotřebičů. Vyplatí se této služby využít např. tehdy, stěhujete-li se do panelového bytu a obáváte se vrtání příklepovou vrtačkou do betonových panelů. Obtížné je to hlavně u garnýží a lustrů vzhledem k jejich výšce nad zemí, což může potrápit i zdatného kutila.

stěhování kuchyně

Zabalit věci – někteří lidé jsou tak pracovně vytíženi, že ponechávají na stěhovací firmě v podstatě veškerý proces, spojený i s balením věcí. Firma se tak postará o vyprázdnění skříní a úložných prostor a vše přemístí do kartonových krabic. Pro některé klienty je skutečně výhodné tento čas trávit prací a zajistit si slušný výdělek, než jej ztrácet pobíháním po bytě od krabice ke krabici. Stěhovací firmy jsou pojištěné a pojistné plnění se vztahuje i na poškozené či ztracené věci v průběhu balení a vybalování, takže nemusíte mít obavy, že riskujete nějakou újmu.