Kvalitní pergoly za dobré ceny


Dnes je všechno velmi drahé, ale naše výrobky si drží příznivou cenu. Vyrábíme výrobky z masivního dřeva, které je napuštěné prostředkem proti škůdcům, aby vám dřevo vydrželo co nejdéle hezké. A co vám můžeme vyrobit?

  • Pergolu
  • Altán
  • Stání pro auto
  • Zástěny a ploty

Právě pergola je vůbec nejoblíbenějším výrobkem z naší dílny. Kupuje si ji téměř každý, protože se dá postavit
– K domu
– Do prostoru

venkovní posezení

Naše pergoly jsou vyrobené z masivu, a vy se můžete rozhodnout, kam si ji namontujete. Naše výrobky dodáváme jako stavebnici, což znamená, že si je namontujete sami tam, kde je chcete mít. Většina lidí volí ukotvení k domu, aby měli pod pergolu snadný přístup, což se hodí zejména při oslavách nebo špatném počasí. Každé balení našich výrobků obsahuje všechno, co je k montáži potřeba – dřevěné hranoly desky, ukotvení do země, spojovací materiál a střešní krytinu. Právě střešní krytinu a ukotvení si můžete během vytvoření objednávky.

Sestavit ji zvládnete
Protože by byl převoz hotové pergoly velmi logisticky náročný a drahý, dodáváme naše výrobky v demontu. Díky přiloženému návodu montáž zvládne každý sám, je to velmi snadné. Jsou ale lidé, kteří si na to sami netroufají, a těm nabízíme možnost jednat si montáž na klíč. Pomůžeme vám získat pergolu či jakýkoliv jiný výrobek z naší nabídky bez práce a námahy, hotovo budeme mít velmi rychle.
Mějte na paměti, že se patky ukovají do betonu, proto je potřeba myslet na to, aby bylo vhodné počasí.

pergola s vybavením

Pergola je moderní způsob řešení venkovního posezení na zahradu – po zastřešení pod ní můžete trávit čas i ve špatném počasí. Vypadá velmi hezky, protože se dá použít spousta krásných dekorací a předmětů, a tak z ní vytvoříte oblíbené místo celé rodiny. Stačí vám k tomu nějaká křesílko či pohovka, stolek, polštáře a například lampy, a už z ní nebudete chtít odejít.