Chtějte také dokonalý servis

Určitě to také znáte. Třeba při zakoupení tiskáren do firmy. Někdo z firmy se musí starat o dodávku tonerů, o případné drobné opravy, které zaměstnanci mohou způsobit sami. Nebo objednat opraváře. Ale když Vám prodejce nabídne s koupí i servis, který skutečně funguje? Skvělá práce, žádné starosti.

půjčení elektrocentrály

Když jde o elektrocentrály …
Pokud ale zakoupíte, nebo si pronajmete něco, na čem závisí produktivita práce, a dojde k jakékoliv překážce ve výrobě, to je potom polízanice, když dojde k poruše! Stroje stojí, zaměstnanci si nudou okusují nehty, mistr poletuje s telefonem v ruce, a to všechno jen proto, že se čeká na nějakého opraváře, který dá všechno zase do pořádku. Pokud jste ale mazaní, určitě by k takové situaci nedošlo. Inu, i zdroj elektrické energie v podobě elektrocentrály si může postavit hlavu a odpočívat! Samozřejmě v tu nejnepříhodnější dobu, kdy hoří termíny zakázky.

Vyplatí se využít nabízených produktů
Nabízený servis elektrocentrál nikdy neodmítejte spolu s uzavřením smlouvy o nákupu, nebo o pronájmu. Už z praxe jistě znáte, že podceňovat některé nabídky prodejců se nevyplácí. Právě v takových momentech se může stát cokoliv. A taková plánovaná, nebo neplánovaná odstávka dodávky elektrické energie může natropit pěknou neplechu.

revize

Servis elektrocentrál v sobě zahrnuje nejen okamžitou nápravu v době největší nouze, ale také preventivní prohlídky, které zabezpečí kvalitní práci zdroje elektrické energie. Staří pardálové na místech mistrů výroby ví své, je to tak? A Vy musíte vyrábět! To je priorita nad všechny ostatní.

Ponaučení?
Pokud jste se už dostali do podobné situace, určitě si nabídku servisu elektrocentrál nenecháte vyfouknout před nosem. Určitě z vlastní zkušenosti víte, že je přímo nutností takovou nabídku nejen neodmítnout, ale hlavně požadovat! Určitě se nespoléhejte na to, že některý z Vašich elektrikářů si bude vědět rady. Může se stát, že poruchu najde za delší dobu, než servisní technik prodejce. A čas jsou peníze!