Aplikace, kterými sami sobě prospějete

Pokud se nudíte, pravděpodobně zabrousíte do obchodu plného her a dalších aplikací, kterými si zkrátíte čas. Ať už mají význam nebo ne, hlavní je, aby vás zabavily. Dnes se tu ale nesetkáte s hrami, které vám nic nepřinesou, ale naopak s tím, co si nainstalujete a už nikdy o to nebudete chtít přijít. Stačí vám k tomu trochu místa na kartě a telefon.
 žena v kruhu
Forest
Nejúčinnější aplikace na soustředění, abyste se nepřistihli během učení s tím, že prokrastinujete. Aplikaci si stáhnete a můžete si nastavit čas, jak dlouho vám bude stromek růst. Čím delší časový úsek zvolíte, tím větší můžete mít strom. Stejně tak si po čase můžete dokupovat další druhy květin a stromů, plnit úkoly a jednoduše být produktivní. Pokud nasbíráte dost bodů, můžete nechat za sebe v aplikaci vysadit opravdový strom. Plná verze stojí přibližně 50 korun, tudíž vám tato aplikace nabízí za opravdu málo peněz hodně muziky.
 
Sleep town
Pokud máte problém se spánkem, Sleep town vám jistě pomůže dorovnat váš cyklus a lehce ho zlepšit, abyste se ráno necítili unavení a přes den měli dostatek energie. Můžete si nastavit čas spánku nejdříve 2 hodiny před spaním. Tak si stavíte nejen svou vesnici, ale také zdravý spánek. V aplikaci můžete porovnávat i dobu vašeho spánku, rekordy, stavit můžete i nejznámější stavby světa.
 ruce nad hlavou
Daily Yoga
Aplikace, ve které si najdete své i zadarmo. Nejlépe vás vyjde prémium účet, který vás vyjde na 600 kč ročně, ale i v případě bezplatné verze můžete absolvovat několik cvičebních programů. Daily Yoga vám nabídne cvičební video s popisem, časomírou a uklidňujícím doprovodem. Po každém cvičení zjistíte čas a spálené kalorie, můžete přispívat do fóra, upravit svůj účet, nebo se účastnit soutěží. Jedná se o jednu z nejpropracovanějších aplikací na cvičení především v oblasti jógy. Ve vícedenních programech si můžete nastavit čas, aby vaše cvičení bylo pravidelné.