Už nemusíte nehnutě sledovat splávek

Pamatujete si, když jste jezdili s dědečkem nebo tatínkem na ryby? Bylo ráno, nad rybníkem se líně povalovala mlha a na břehu, zachumlaní v kabátu, jste seděli vy. Dva těžké tvrdé pruty, malá obyčejná židlička, prak na zakrmování a jako návnada těstovinová kolínka, nebo kousek chleba. A samozřejmě svačina pro rybáře, ta přece nesmí chybět, protože u vody na vzduchu vždycky chutná tak nějak víc. Seděli jste nehnutě a soustředili se na každičký pohyb “policajta”, abyste nezmeškali záběr a mohli včas zaseknout. I na mladé oči je takové sledování splávku, nebo jiného signalizátoru náročné. Vlnky všude okolo se pohupují a soustředění tato činnost vyžaduje opravdu velké.

Rybařící chlapec

Dnes už rybaření vypadá trochu jinak. Pruty z nejmodernějších odlehčených materiálů, které jsou velmi pružné, ale zároveň odolné. Propracované navijáky. Obrovské množství značek, druhů, tvarů a barev veškerého vybavení. Místo obyčejných židliček křesla jak pro krále, praktické a propracované tašky a vaky na vybavení, čluny s motorem, návnady s příchutěmi, ze kterých si musí vybrat každý. A taky už nemusíte nehnutě sledovat splávek. A to díky signalizátorům záběru s příposlechem Zfish Helios. Jde o malé krabičky, které umístíte na vidličky, nebo stojany, položíte prut a vlasec prochází signalizátorem. V případě záběru se vlasec pohne, to zachytí čidla signalizátoru a ten spustí zvukové a světelné upozornění. A když Vám to vezme nějaký pěkný kousek, to je potom ale krásný zvuk táhlého pípání. Příposlech si můžete vzít kamkoli s sebou a máte tak Vaše záběry stále pod kontrolou.

rybář

A proč si vybrat právě signalizátory záběru od ZFish Helios? Jedná se o českou rodinnou firmu a opravdové milovníky rybaření. Nabízí svým zákazníkům tu nejlepší kvalitu za nejlepší cenu. A věřte, že výběr je opravdu velký. Pojďte se podívat na nabízené hlásiče záběrů, u kterých máte zaručenou prvotřídní kvalitu.