Sauna s komfortem.


Domácí sauny jsou jedny z relaxačních místností, které není těžké si doma zařídit. Stačí, když máte dostatek financí a vyberete si to pravou saunu, která by se vám líbila. Nemusí se jednat jen o Saunu pro dva nebo jen jednoho člověka. Nechte si na zahradě vystavět saunový domek, který vám bude sloužit k odpočinku a relaxaci po těžké a náročné práci. Potřebujete vypustit páru, proč ne rovnou u vás doma. Proč stále utrácet za saunové světy, když ho můžete mít doma. Jestli na to máte tak se nechte hýčkat. Ano asi nebudete mít na výběr tak jak v saunovém světě z několika variant saun, ale jednoduchá finská sauna zajistí prohřátí celého těla zlepšení prokrvení vašeho organismu. Tak se uleví jak vašemu svalstvu, které se prohřeje tak i vaší hlavě, která tak přijde na jiné myšlenky. Práci hoďte za hlavu a odpočívejte.

Kbelíky

Když už si zařídíte saunový domek je fajn mít i nějaké zchlazení hned vedle, které vám může zajistit jen obyčejná sprcha na studenou vodu. Osvěží a vaše tělo bude nad míru spokojené. Kdo by chtěl ještě větší komfort, může si nechat zabudovat chladící vědro, které se napustí studenou vodou, a vy ho jen na sebe převrhnete, když vylezete ze sauny.

Kbelíky

Je to šokové osvěžení, ale rozhodně to stojí za to. Jestli je to na vás už moc a mohli byste tak šokem utrpět raději si pořiďte jen osvěžující saunový kbelík Chlorito. Který slouží k osvěžení přímo v sauně. Je v něm studená voda, kterou se můžete v průběhu saunování polévat a tak ochlazovat organismus, který tak začne pracovat úplně jinak. Některé saunové kbelíky mají i vlastní naběračku, která slouží k polití. Kbelíky mohou zajistit v sauně i větší teplotu, když máte saunu na žhavé uhlíky, které díky vodě vytvoří v místnosti horký nával teplého vzduchu a páry. Tento malý detail vám rozhodně v sauně nesmí chybět. Kbelíky jsou ve více variantách provedení od masivních dřevěných po plastové.