Osram Night Breaker, Silver Star a Ultra Life jsou špičkové autožárovky

Silver Star

Jestliže jezdíte častěji v noci a za snížené viditelnosti, ideální volbou je Osram Silverstar. Jízda v noci vyžaduje zvýšenou pozornost a s těmito žárovkami lépe uvidíte na dopravní značení, na reliéf terénu, snáze rozpoznáte blížící se překážky, zvláště u pravé krajnice, kde hrozí největší nebezpečí střetu. Umožňuje to světelný kužel, který končí až 75 metrů před autem, a o 60 procent více světla ve srovnání s běžnou autožárovkou.

jaguar

Ultra Life

Na tento model poskytují někteří prodejci záruku tři roky. Již samotný název totiž naznačuje, že jde o výrobek s dlouhou životností, která předčí všechna vaše očekávání. Výrobce vyvinul kromě žárovek s delším světelným kuželem a vyšší svítivostí také typ, který upřednostňuje dobu používání a zkrácení intervalů výměny žárovek v předních světlometech. Dnes se u většiny moderních vozů setkáte s nepříjemnou skutečností v podobě obtížného přístupu ke světlometu a mnoho řidičů preferuje spíše dlouhodobou spolehlivost. Osram Ultra Life má životnost až třikrát delší než běžná halogenová žárovka ostatních výrobců. Uplatní se především tam, kde se jezdí častěji za denního světla, a kde je roční kilometrový nájezd velmi vysoký.

auto

Night Breaker

Tentokrát výrobce vsadil na množství světla před vozidlem a umožnil tak řidičům a majitelům vozidel jezdit především bezpečně a komfortně. Je známo, že za dne je jízda po silnici mnohem bezpečnější vzhledem k tomu, že řidič kromě samotného jízdního pruhu vnímá i osvětlený horizont. Lépe předvídá situace a dochází také k menšímu počtu nepříjemných situací vedoucím k dopravním nehodám. S Osram Night Breaker H7 se jízdě ve dne můžete velmi přiblížit. Světelný kužel je až o 40 metrů delší a je více laděn do chladnějšího bílého odstínu, který nezpůsobuje únavu, což se stává u běžných autožárovek.