Naše krása

Myslíte si, že krásní lidé to mají v životě jednodušší? Pokud ano, tak bych taky chtěla znát vaše názory a příklady toho, proč si myslíte, že krásní lidé to mají v životě jednodušší. Sice ano, možná máte pravdu v tom, že když je člověk krásný, tak je taky o něj větší zájem. Tohle mohu potvrdit, ale ne z vlastní zkušenosti. Já jsem nikdy nebyla taková krasavice, za kterou by se otočil opravdu každý muž. Já jsem měla opravdu tu velkou smůlu, že jsem zdědila velice silné pigmentové skvrny, a myslím si, že ne všem se tohle líbí. I když za tohle nemůžu a také jsem zkoušela různé kosmetické procedury, aby mi tyto pigmentové skvrny zmizely, tak bohužel jsem nikdy neuspěla.

Krása je i o půvabu.

Zkoušela jsem to asi dva nebo tři roky, ale bohužel vždycky bez výsledků a mně to vždycky jenom trápilo, takže jsem si řekla, že než abych se trápila s těmito skvrnami a krásou, tak jsem si řekla, že se budu mít prostě ráda taková, jaká jsem. Vždyť si to přece zasloužím. Jinak jsem opravdu zdravá a řekla jsem si, že na tu vnější krásu nemusím tak moc naléhat, jak si to třeba myslím modelky z prestižních časopisů. Sice ano, líbí se mi, kdybych měla opravdu hebkou a sjednocenou pleť, ale bohužel tohle mi osud nedopřál. A prostě asi tyto pigmentové skvrny mám mít, tak je mám.

Já miluji růže.

A opravdu nemá cenu s nimi bojovat. Navíc krémy proti pigmentačním skvrnám jsou tak drahé, že bych za to za půl roku měla krásnou dovolenou anebo velice kvalitní wellness pobyt někde v krásných termálech. Musím ale uznat, že když člověk o sebe opravdu hodně pečuje a dbá o sebe, tak by si nějaký ten malý obdiv jistě zasloužil. Já bych taky byla velmi potěšená, kdyby si třeba můj partner všimnul toho, že jsme třeba byla u kadeřnice nebo u kosmetičky. Znám pár případů, kdy jsou třeba muži tak moc pozorní, že si všimnou každé krásy kolem sebe a umí složit i poklonu.