Nábytek na dálkové ovládání

Pod pojmem „moderní pohovka“ už si nepředstavujeme jen nějaký ten gauč, na kterém spávaly po nedělním obědě hlavy rodin. Hlavním rozdílem je to, že dříve se naše záda musela přizpůsobit tvaru pohovky, ale dnes je tomu právě naopak. Podle fyzioterapeutů si naše tělo nejlépe odpočine při hlubokém záklonu dozadu. Od vzpřímeného sedu už se tedy upouští.
černá kožená pohovka
o   Oproti vzpřímenému sedu se postupně snižuje tlak na meziobratlové ploténky.
o   Tím se tělo lépe uvolní a následně i odpočine.
K těmto okolnostem právě přihlíželi návrháři nábytku a z jejich přemýšlení o problému kvalitního odpočinku vzniklo zajímavé řešení.
·        Části pohovek se dají podle potřeby nastavit.
·        Některé mechanicky, ty dokonalejší elektromotorem.
Je jasné, že si za tento přidaný prvek zákazník trochu připlatí. Pokud chce ale dokonalé pohodlí, určitě nebude svých peněz litovat. Pokud byste si chtěli pořídit verzi s elektromotorem, nemusíte se obávat, že od gauče povedou nevzhledné šňůry. Vše je řešeno akumulátorem. Gauč se ovládá docela jednoduše dálkovým ovladačem.

Dokonalé křeslo

Stejným vývojem procházejí i křesla. Moderní jsou dlouhé typy. To jsou křesla, na kterých si pohodlně natáhnete znavené nohy. Pochopitelně se i křesla dají polohovat. Novinkou jsou křesla na míru.
·        Ne, že by výrobce přesně změřil vaše pozadí a pak vám vyrobil křeslo přesně podle těchto rozměrů.
·        Jde o to, že se křesla vyrábějí ve dvou až sedmi velikostech.
·        Uživatel si pak zvolí, které je mu nejpohodlnější.
pohovka s taburety
Jestliže toužíte po naprostém luxusu, pak si můžete počkat, až přijde na trh jedna úžasná novinka. Křeslo, které se dá ovládat hlasem. Toto křeslo má v opěrce snímač zvuku, který vaše povely zachytí. Na závěr bychom se mohli zmínit o barvách současného interiérového nábytku. Převládají především přírodní tóny, kterým vévodí zelená, hnědá a šedá.