Mám ráda módu

Už od malinka mě velmi zajímavá móda. Hodně mě bavilo se různě oblékat. Taky si pamatuji, jak jsem se svými dvěma kamarádkami stále pořádaly soutěže krásy. Jistě znáte pořád soutěže krásy Miss České republiky. Já jako dítě jsem se na to dívala opravdu moc dlouho. A tento zájem o módu a modeling mi vydržel opravdu dlouho, asi do mých šestnácti let. A bohužel jak už to ale, tak bývá, nikde jsem neuspěla, i když jsem vyzkoušela tři modelingové agentury, protože jsem chtěla být slavná modelka. Bohužel jsem na to neměla a měla jsem to asi v psané i v osudu, ale já jsem se s tím smířila. Nicméně ale jako dítě jsem si pozornost všech užívala.

Móda mě baví.

Moc mě bavili dělat ty módní přehlídky s kamarádkami. Taky jsem jednou vyhrála Miss, ale to byla jenom ta dětská naše hra. Ale i tak mi to velmi potěšilo. Nicméně ale i teď mám v módě velmi blízko. Párkrát jsem zkoušela navrhnout nějaké oblečení. A to čistě na papír. Moc mě to bavilo a také jsem zkoušela své obrázky někam posílat, myslela jsem si, že se třeba uchytím jako módní návrhářka.

Ráda se oblékám.

Bohužel ani tohle se mi nepodařilo. Musím říct, že jsem byla docela hodně zklamaná, ale taky jsem se s tím nakonec smířila. Co jiného jsem taky mohla dělat? Myslím si, že člověk musí počítat jak s úspěchem, tak samozřejmě i s neúspěchem v. Já jsem počítala s oběma. Takže i když jsem byla zklamaná, nic mě moc nepřekvapilo. A zajímalo by mě, jak to máte vy s módou. Snili jste někdy o kariéře modelky nebo módní návrhářky? Myslím si, že každá žena by měla šanci, kdyby se o to snažila a dělala pro to všechno. A taky znám dvě holky osobně, kterým se to podřadilo a uchytily se jako velmi úspěšné modelky. Já jim to přeji a musím říct, že jsem i za to ráda. Je pěkné vidět, jak se někomu daří uspět v to, co čem touží. Je totiž hodně smutné, když někdo touží proniknout v módě a vůbec se mu to nedaří.