Jarní a velikonoční dekorace

Co tak přivolat jaro nějakou dekorací?
Dekorace nám dokážou krásně rozveselit naše domovy – uvnitř i venku. Skoro každý má doma něco hezkého, díky čemu je jeho domov daleko hezčí. Někdo sází na živé květiny, někdo má raději ty umělé, a někdo další miluje věnce. Mnoho lidí má doma od každého něco, a dekorace a celkovou výzdobu podřizují aktuálnímu ročnímu období.

barevná vajíčka

Někdo miluje vánoční dekorace, protože vánočních dekorací se dá vyrobit nepřeberné množství. Můžete si vyrobit různé vazby, věnce, mísy, prostě cokoliv. Každý výrobek se dá ozdobit různými barvami, k dispozici jsou baňky, mašle, a opravdu obrovské množství dalšího dekoračního materiálu. Internet je plný inspirace i hotových výrobků, které si můžete koupit. Ale byla by škoda nezkusit si něco vyrobit. A protože přichází Velikonoce, je čas zkusit si vyrobit právě velikonoční výzdobu.

Co je v kurzu?
Každý rok se sice mění to, co je v módě, ale základ je stejný. Velikonoční dekorace jsou plné ratanových košů na květiny. Koše se dají použít jako základ pro suchou i mokrou dekoraci. Záleží na tom, jaký materiál do koše vložíte, aby v něm květiny držely. Někdo dává přednost živým květinám, takže zvolí florex, ale existuje i celá řada dalších materiálů, kam se dají vložit suché květiny třeba i s dřevěnými vajíčky nebo zajíčky.

barevné košíky

Víte jaký velikonoční dekorace může vypadat krásně? Zkuste si vyrobit věnec plný bílých velikonočních vejcí. Věnce jsou šik celý rok, a pokud si budete chtít vyrobit velikonoční, právě vajíčka a skořápky jsou skvělým přírodním materiálem, který bude vypadat krásně třeba na vchodových dveřích nebo nad kuchyňskou linkou. Nechte se inspirovat a vytvořte něco hezkého pro váš domov. Tvorba dekorací je skvělý koníček, díky kterému si za skvělé ceny vyrobíte jedinečné kousky pro váš domov. A pokud vám to půjde, může je vyrábět i pro ostatní.