Co s vaším tělem udělá Tribulus terrestris


Zajímáte se o to, co znamenají Tribulus terrestris účinky army-nutrition.cz pro váš organismus? Zaslechli jste o této bylince cosi kladného, ale nevíte přesně, oč se jedná?

Není to Viagra – předně bychom si měli objasnit, že nejde o žádné generikum Viagry ani jiný syntetický preparát z vědeckých laboratoří. Je to přírodní záležitost – bylinka, o které jste již možná někdy slyšeli pod názvem Kotvičník zemní. Je to navíc bylinka velmi dobře popsaná na základě zkušeností stovek generací našich předků.

cvičící muž

Rodina adaptogenů – Kotvičník patří mezi adaptogeny, což jsou bylinky, adaptující lidský organismus na působení stresu. Bude se vám s ním lépe samotný stres zvládat a postupně eliminovat, a to je důležitý proces vzhledem k udržení vašeho pevného zdraví. Stres se totiž podepisuje pod veškeré civilizační choroby, zabraňuje buněčné regeneraci a přirozené detoxikaci odpadních metabolitů.

baletní kreace

Posilovač testosteronu – jestliže mužům ubývá testosteron, ztrácí svalovou sílu a vitalitu, leniví, trpí depresemi a úzkostnými stavy, jsou nezvykle unavení, otrávení a přestává je bavit žít. S užíváním Tribulu se bude testosteron udržovat na potřebné úrovni a zároveň se potlačí nadměrný výskyt stresových hormonů adrenalinu a kortizolu z kůry nadledvinek.

Přirozené afrodiziakum – s úbytkem testosteronu souvisí i ztráta zájmu o sex a erektilní dysfunkce (slabá erekce). Kotvičník funguje i jako přirozené přírodní afrodiziakum. Nemusíte užívat žádné drahé parfémy a feromony, bylinka se postará o výživu pohlavních orgánů, a to vám postačí.

Bez vedlejších účinků – veškeré adaptogeny, tedy i Kotvičník zemní, nevykazují prakticky žádné závažné vedlejší účinky. Při správném dávkování je může užívat kdokoli, a to i dlouhodobě. Není nutný žádný lékařský předpis. Adaptogeny také nejsou drogy, neobsahují žádné návykové látky včetně kofeinu.